HLINÍKOVÉ PERGOLY

Nabízíme hliníkové pergoly na míru od největšího českého výrobce ISOTRA.

Garantujeme záruku 5 let,
na LED osvětlení 2 roky.

Pro zpříjemnění vaší domácí pohody.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Používáme kvalitní hliníkové bioklimatické pergoly řady ATROSI. Můžete si zvolit montáž samostatně nebo s ukotvením do zdi. Důmyslné konstrukční řešení. Odolné proti větru. Pro váš komfort, pohodlí a bezpečí.

MOŽNOSTI ZASTÍNĚNÍ

Otočné hliníkové lamely jsou rozděleny na více sektorů, které se dají zastiňovat podle vaší potřeby. Boční ochranu zajistí prosklení či screenové rolety. Večer si naopak můžete rozsvítit integrované LED pásky a párty může začít!

vkusný design

Pergola tvoří přechod mezi interiérem a exteriérem vašeho domu. Slaďte si ji s designem oken, dveří a oplocení a prvky ve vaší zahradě. A vaše bydlení dostane nový rozměr.

Garantujeme rychlý servis a dostupnost náhradních dílů.

Nabízíme tyto kolekce samonosných bioklimatických pergol
ARTOSI

INOVATIVNÍ DESIGN

ARTOSI

Základní rozměry výrobku šíře 4,5 m a výsuvu až 7 m. Hliníkové lamely lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Do pergoly je možné integrovat stínicí prvky a LED osvětlení. Předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které jsou ovládány individuálně dle pozice slunečních paprsků. Stojku pergoly lze umístit až o 1 m mimo roh pergoly směrem dovnitř.

VÍCE
PRO VÁŠ VŮZ

CARPORT ARTOSI

Přístřešek ochrání váš vůz proti rozmarům počasí. Hliníková konstrukce, která je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI, je doplněna o nosný trapézový plech (RAL 9006) nebo polykarbonát. CARPORT ARTOSI má integrovaný odvod vody uvnitř konstrukce bez nutnosti dalších úprav, s možností volitelného LED osvětlení umístěného po celém obvodu, ovládaného čidlem pohybu nebo pomocí technologie IO.

VÍCE

Ukázky designu bioklimatických pergol ARTOSI

Váháte, jaký typ hliníkové pergoly se hodí k vašemu domu?

SE VŠÍM VÁM POMŮŽEME.

POPTÁVKA JE NEZÁVAZNÁ.