GARÁŽOVÁ VRATA

Nabízíme garážová vrata na míru od největšího českého výrobce LOMAX. Na výběr máme z těchto typů vrat: sekční, posuvná, rolovací a dvoukřídlá. Dodáváme také vrata pro průmysl, haly a provozy.

lomax logo

ZÁRUKA na vratová křídla 10 let.

Zvolte si typ přesně podle vašich představ.

PŘESNĚ PRO VÁS

Ať už je vaše představa jakákoliv, vyjdeme vám vstříc. Máme na výběr z těchto typů vrat: sekční, posuvná, rolovací, dvoukřídlová a průmyslová garážová vrata. Novostavby, rekonstrukce, nic není prolém.

KVALITA ZA ROZUMNOU CENU

Dbáme o kvalitu a vysokou životnost našich produktů. Samozřejmostí je také množství bezpečnostních prvků. A to vše za uživatelsky příznivou cenu. Proto nabízíme prodlouženou záruku na vratová křídla 10 let.

vzhled, jaký chcete

Nabízíme spoustu variant barevných odstínů, prolisů a dekorů. Navíc si můžete zvolit spoustu možností prosklení, ozdobných hliníkových prvků nebo dokonce vytvořit i vlastní návrh. Největší výběr na českém trhu.

Garantujeme rychlý servis a dostupnost náhradních dílů.

Nabízíme například tyto varianty

MODERNÍ A NEJOBLÍBENĚJŠÍ

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Klasický moderní typ, zasouvání pod strop, uplatnění ve většině garáží. Nejoblíbenější garážová vrata se spoustou možností ve výběru designu. Prolis lamela (4 typy) s vybranými imitacemi dřeva, výběr z 2500 barevných variant.

VÍCE
PRO NÍZKÝ STROP

POSUVNÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Pro garáže s nízkým stropem a garáží, kterými se vstupuje do domu. Zajíždí do strany a ušetří spoustu místa. Variabilita v otevírání a dlouhá životnost je samozřejmostí. Ruční i dálkové ovládání.

VÍCE
VEJDOU SE VŠUDE

ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA

Ideální řešení pro malé garáže – vejdou se všude. Vhodné do již postavených a starších garáží. Navíjení do hliníkového boxu za otvorem. Dálkové i ruční ovládání. Mnoho barevných odstínů.

VÍCE
ČESKÁ KLASIKA

DVOUKŘÍDLÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Česká klasika v moderním hávu – univerzální využití v novostavbách i pro rekonstrukce. Otevírání ven i dovnitř. Ruční ovládání.

VÍCE
PRO JEDNOTNÝ VZHLED

jednokřídlové dveře LT 50

Vedlejší vchod do garáže. Identické vlastnosti a vzhled jako dvoukřídlové provedení. V identickém designu jako garážová vrata.

PRO PROVOZY

PRŮMYSLOVÁ GARÁŽOVÁ VRATA

Pro náročný každodenní provoz vaší firmy. Výrobcem je světoznámá firma ALPHA DEUREN.

VÍCE

Ukázky realizací garážových vrat

Váháte, jaká vrata se hodí do vašeho domova?

SE VŠÍM VÁM POMŮŽEME.

POPTÁVKA JE NEZÁVAZNÁ.