BRÁNY, BRANKY, PLOTY

Nabízíme vjezdové brány, branky a ploty od největšího polského výrobce WIŚNIOWSKI .

Garantujeme záruku 10 let na ocelové prvky.

Svět pohodlí, bezpečí a komfortu na dosah ruky.

DLOUHO VYDRŽÍ

Všechny prvky oplocení jsou vyrobeny z kvalitní oceli a ošetřeny pozinkováním a práškovým lakováním, což je nejúčinnější způsob antikorozní ochrany. Odolá povětrnostním podmínkám a UV záření. Povrchová úprava je v souladu s evropskými normami, ptoto si dovolíme nabídnout záruku 10 let.

promyšlená sestava

Zvolte si oplocení včetně vjezdových bran, branek, plotových dílů a sloupců podle vašich představ. Nechybí ani možnost vybavení Multiboxem se zabudovanou schránkou na dopisy nebo elektronckými systémy kontroly přístupu. V mnoha sestavách, variantách a barevných provedeních.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST

Unikátní řešení pohonu vjezdové brány – je ukryt ve sloupu, který je součástí konstrukce. Zajistí tak přístup pouze majitelům, kteří mají klíč a je ochráněn před vlivy počasí. Je možné si vybrat dvoukřídlou či posuvnou vjezdovou bránu. Její samonosná konstrukce zajišťuje plynulost chodu a vysokou spolehlivost.

Garantujeme rychlý servis a dostupnost náhradních dílů.

Nabízíme tyto kolekce venkovního oplocení

ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ

HOME INCUSIVE 2.0

Skvělý design a harmonický vzhed. Na výběr z 16 odstínů barev s metalickou 3D strukturou, spoustou vzorů a designových prvků. Pro váš perfektní dům.

VÍCE
MODERNÍ VZHLED

MODERN

Výplně této kolekce jsou tvořeny z uzavřených profilů a děrovaných či plných plechů. Na výběr z 15 variant. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE
LUXUXSNÍ DESIGN

LUX

Výplňě této kolekce jsou vyrobeny z ocelových tyčí průřezu 14 x 14 mm. Na výběr z 18 vzorů. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE
MASIVNÍ OCEL

PREMIUM

Výplňě této kolekce jsou vyrobeny z ocelových tyčí průřezu 20 X 20 mm. Na výběr ze 7 vzorů. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE
VZDUŠNÉ A STYLOVÉ

STYLE

Výplňě této kolekce jsou vyrobeny z ocelových tyčí průřezu 12 X 12 mm. Na výběr ze 13 vzorů. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE
PRO VAŠE BEZPEČÍ

vario

Výplňě jsou vyrobeny z ocelových uzavřených profilů ukončených PCV hroty. Na výběr ze 4 vzorů. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE
KLASICKÝ VZHLED

CLASSIC

Výplňě jsou vyrobeny z ocelových uzavřených profilů ukončených krytkami. Na výběr ze 13 vzorů. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE
JEDNODUCHOST A TRADICE

BASIC

Výplňě jsou vyrobeny z ocelových uzavřených profilů průřezu 15 x 15 mm. Na výběr z 5 vzorů. Žárové pozinkování či žárové pozinkování + RAL Standard.

VÍCE

Ukázky designu systémů oplocení

Váháte, jaký typ oplocení se hodí k vašemu domu?

SE VŠÍM VÁM POMŮŽEME.

POPTÁVKA JE NEZÁVAZNÁ.